Переваги

Переваги компанії Євро-Консалтинг

Головною перевагою ЄВРО-КОНСАЛТИНГА є комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми пропонуємо послуги не тільки з отримання ліцензій на міжнародні перевезення пасажирів автобусами, а й відкриття маршрутів в Україні та Європі, СНД!

 

Готуємо комплект документів на комісію Мінінфраструктури та на компетентні органи  іноземних держав. Супроводжуємо весь процес до моменту отримання дозволів на міжнародні регулярні перевезення пасажирів автобусами в Україні та паралельного отримання дозволів у ЄС, СНД, тощо.

 

Надаємо паритет партнерської компанії іноземної держави для виконання/відкриття/здійснення спільного міжнародного маршруту.

 

Наші клієнти мають можливість контролювати весь процес від початку і до самого отримання результату! Якісне розуміння Європейських стандартів, ведення юридичної практики з специфікою знань Нашого законодавства – дає нам можливість бути найкращими. Маючи європейський досвід, ми усвідомлюємо глибину та важкість вирішення питання щодо отримання ліцензії на міжнародні перевезення пасажирів та відкриття маршрутів на регулярні міжнародні перевезення пасажирів автобусами у країни ЄС та СНД.