Готові рішення

Готові компанії на міжнародні перевезення.

  

  • ТОВ (компанія/фірма) з ліцензією на міжнародні перевезення пасажирів автобусами.
  • ТОВ (компанія/фірма) з ліцензією на міжнародні перевезення небезпечних вантажів/АДР.
  • ТОВ з ліцезією на міжнародні перевезення легковими автомобілями на замовлення (пасажири до 9 місць).

В нас ви можете купити Товариство з Обмеженою Відповідальністю, на яку офіційно оформлено в Укртрансбезпеці ліцензія на внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів.  Також, у наявності є ТОВ з ліцензією на внутрішні та міжнародні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів.

Відповідно до Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” – ліцензії на внутрішні та міжнародні перевезення видаються на безстроковий період часу.

Надаємо 3-річний (ліцензійний) стаж  для отримання міжнародних ліцензій на перевезення пасажирів автобусами, перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення (до 9 місць) та перевезення небезпечних вантажів/АДР.

Всі наші компанії мають безстрокові ліцензії. Переоформлення виключно у нотаріуса. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном +38(096)-001-04-36.

Відкриваємо будь-який внутрішній та міжнародний маршрут. Надаємо паритет, допомагаємо у міністерствах транспорту Європейського Союзу.

Необхідно купити фірму з міжнародними перевезеннями або купити транспортну компанію, з будь-яким із видів на перевезення:

  • Фірма, компанія з ліцензією на міжнародні перевезення пасажирів, пасажирські перевезення автобусами понад 21 місце. До міжнародних перевезень пасажирів допускаються автобуси, які відповідають вимогам та мають понад 20 місць для сидіння пасажирів, без врахування місця водія. Офіційний ШЛЯХ
  • Фірма, компанія на міжнародні перевезення небезпечних вантажів, вантажів АДР (ADR). До міжнародних перевезень допускаються перевезення всіх 9-ти класів небезпечного вантажу ADR, які дозволено перевозити на території України та за кордоном. Офіційний ШЛЯХ
  • Фірма, компанія на міжнародні перевезення легковими автомобілями, бусами 8+1 та таксі. До міжнародних перевезень допускаються автомобілі повна маса яких 3500 тонн і мають 8+1 місце. Офіційний ШЛЯХ

Всі компанії відкриті у формі Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та мають або загальну систему оподаткування або єдиний податок 5%, 3 група (спрощена система).

Крім того, також пропонуємо послуги з відкриття та організації мультикомпанії з декількома видами ліцензій на міжнародні перевезення. Тобто, у нас ви можете купити транспортну фірму з ліцензією на міжнародні перевезення пасажирів автобусами та з ліцензією на міжнародні перевезення бусами. І законно здійснювати як на внутрішніх так і на міжнародних перевезення бусами (8+1 місце) та великими автобусами місткістю понад 21 місце.
Всі ліцензії видані на законних підставах у відповідності до чинного законодавства України, державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Завжди у наявності великий вибір транспортних компаній з ліцензіями на міжнародні перевезення.

Купити фірму з ліцензією на перевезення — це найпростіший шлях розпочати власну справу, а не здавати власне авто в оренду до іншого ліцензіата, оплачувати орендну плату у сотнях євро за місяць та бути залежним від діяльності та зухвалості власника бізнесу.

У нас Ви можете купити транспортну фірму з ліцензією максимально швидко та без зайвих зусиль. Наші фахівці підготують весь необхідний пакет документів, рішення про переоформлення, акт прийому-передачі, статуту, тощо.. Переоформлення компанії відбувається у відповідності до чинного законодавства України та виключно у нотаріуса протягом 1 години день-в-день, з наступним внесенням інформації у державний реєстр.

Допомагаємо не тільки з перереєстрацією компанії, а із внесенням всіх необхідних змін у систему ШЛЯХ, а й розкажемо нюанси ведення бізнесу, щодо питань оподаткування та бухгалтерського супроводу, надаємо інструкцію про реєстрацією водії у системі ШЛЯХ (бронювання), отримання Ліцензії у паперовому вигляді на двох мовах, а також з інших необхідних питань.
Тобто, якщо ви вирішили у нас купити фірму з ліцензією на перевезення, то юридичний супровід до старту бізнесу отримуєте у подарунок.

Будь-то, купити фірму з міжнародними перевезеннями чи купити транспортну фірму вже з діючим транспортом – це завжди дає змогу у співпраці з Європейськими країнами вирішувати найскладніші логістичні питання, які відкривають шалені перспективи та можливості у розвитку бізнесу.

 

  Готова ТОВ (компанія) з ліцензією на міжнародні перевезення пасажирів автобусами!

Вирішили купити ТОВ з міжнародною ліцензією на перевезення пасажирі? Телефонуйте, завжди у наявності.


 Готова ТОВ з ліцензією на міжнародні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями (АДР)

Також, пропонуємо послугу з отримання міжнародної ліцензії на перевезення небезпечних вантажів та відходів/АДР .

 

Ціни на послуги з міжнародних ліцензій уточнюйте у телефонному режимі.

 

разрешение на международные перевозки