Про нас

Компанія Євро-Консалтинг

     – Допоможемо відкрити будь-якої складності автобусний маршрут (рейс) в межах України (внутрішній), чи до країн Європи/СНД (міжнародний) на перевезення пасажирів автобусами.

     – Отримати будь-яку транспортну ліцензію на перевезення пасажирів, вантажів, небезпечних вантажів (ADR), ліцензію на перевезення вантажів залізничним транспортом, тощо.               

     – Оформити код EORI, код 95, Чіп-карту водія.

     – Отримати книгу ЕКМТ

     Будь-яка країна, будь-який автобусний маршрут з паритетом чи без, внутрішній чи міжнародний. І не важливо, чи маєте ви необхідні документи чи ні, ми все зробимо за Вас. Завжди у наявності  ТОВ з ліцензією на внутрішні чи міжнародні перевезення пасажирів, актуальні пропозиції по відкриттю автобусного маршруту. Ми працюємо з Міністерствами транспорту Польщі, Німеччини, Італії, Чехії, Болгарії та іншими міністерствами країн СНД.
ПРАЦЮЙ БЕЗ КАРАНТИНУ, телефонуй і ми Вам допоможемо

тел +380960010436

 

ЄВРО-КОНСАЛТИНГ – професійна команда кваліфікованих спеціалістів, яка надає повний спектр юридичних послуг у сфері Транспортного міжнародного законодавства. Ми – це стратегія успішного результату!

Головна мета нашої діяльності –
це відданість справі, інтересам кожного клієнта з обов’язковим досягненням гарантованого результату!Якісне розуміння Європейських стандартів, ведення юридичної практики з специфікою знань Нашого законодавства – дає нам можливість бути найкращими.
Маючи європейський досвід, ми усвідомлюємо глибину та важкість вирішення питання щодо відкриття юридичної особи з необхідним стажем на внутрішні перевезення пасажирів та відкриття маршрутів на регулярні міжнародні перевезення пасажирів автобусами у країнах ЄС та СНД.
Ми працюємо з фізичними та юридичними особами в яких немає необхідного внутрішнього стажу на перевезення пасажирів та які мають відповідний стаж для здійснення регулярних міжнародних пасажирських перевезень.

 

Супроводжуємо весь процес від початку до кінця, з поглибленим вивченням кожної ситуації окремо для кожного клієнта.

 

Кваліфіковано консультуємо з питань отримання ліцензій в Укртрансбезпеці на внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів, вантажні превезення, перевезення небезпечних вантажів!

  • з питань відкриття регулярного маршруту на міжнародні пасажирські перевезення

Ми, робимо не лише Дозволи в Україні а й в Європі, СНД.