Про нас

Компанія Євро-Консалтинг

ЄВРО-КОНСАЛТИНГ – професійна команда кваліфікованих спеціалістів, яка надає повний спектр юридичних послуг у сфері Транспортного міжнародного законодавства. Ми – це стратегія успішного результату!

Головна мета нашої діяльності –
це відданість справі, інтересам кожного клієнта з обов’язковим досягненням гарантованого результату!Якісне розуміння Європейських стандартів, ведення юридичної практики з специфікою знань Нашого законодавства – дає нам можливість бути найкращими.
Маючи європейський досвід, ми усвідомлюємо глибину та важкість вирішення питання щодо відкриття юридичної особи з необхідним стажем на внутрішні перевезення пасажирів та відкриття маршрутів на регулярні міжнародні перевезення пасажирів автобусами у країнах ЄС та СНД.
Ми працюємо з фізичними та юридичними особами в яких немає необхідного внутрішнього стажу на перевезення пасажирів та які мають відповідний стаж для здійснення регулярних міжнародних пасажирських перевезень.

 

Супроводжуємо весь процес від початку до кінця, з поглибленим вивченням кожної ситуації окремо для кожного клієнта.

 

Кваліфіковано консультуємо з питань отримання ліцензій в Укртрансбезпеці на внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів, вантажні превезення, перевезення небезпечних вантажів!

  • з питань відкриття регулярного маршруту на міжнародні пасажирські перевезення

Ми, робимо не лише Дозволи в Україні а й в Європі, СНД.