Перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом (ADR)

Ліцензія на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом (ADR)

Для юридичних та фізичних осіб. Консультація з оформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з внутрішніх та міжнародних перевезень небезпечних вантажів та відходів (ADR) залізничним транспортом у Державній службі України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеці) – ліцензійному органі, що видає ліцензії на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів (ADR) залізничним транспортом. Дійсна для країн ЄС, СНД, Великобританії та Азії.

  • Строк отримання ліцензії  від 14 днів
  • Термін дії ліцензії – безстроковий
  • Вартість послуги – уточнюйте
  • Державний збір – 2481 грн (реквізити надаємо після отримання ліцензії)

Є питання? Зателефонуйте!

Відправте нам документи. Отримайте ліцензію – сплатіть послугу!

* Залиште свої контакти, ми передзвонимо!
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
НАДІШЛІТЬ ДОКУМЕНТИ

  • Відправте документи будь-яким зручним для вас способом на електронну пошту, viber або telegram
ГОТУЄМО ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

  • Ми готуємо пакет документів та подаємо його у ліцензійний орган (УКРТРАНСБЕПЕКУ)
ВАМ ВИДАЮТЬ ЛІЦЕНЗІЮ

  • Повідомляємо вас коли ви отримуєте ліцензію з посиланням на державний портал ліцензійного органу. Потім документ направляємо поштою.

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», результатом надання адміністративної послуги – з отримання фізичною чи юридичною особою (автомобільним перевізником) право на провадження господарської діяльності з перевезень, є прийняття органом ліцензування (Укртрансбезпекою) рішення про видачу ліцензії. Прийняте рішення офіційно публікується на державному порталі, сайті Укртрансбезпеки та робиться відповідний запис у Електронному кабінеті перевізника (ЕКП). З дня офіційної публікації та відповідного електронного запису в ЕКП – перевізник може починати здійснювати свою ліцензійну господарську діяльність з перевезень.