Дозвіл (книжка) ЄКМТ

Дозвіл (книжка) ЄКМТ

Дозвіл (книжка ) ЄКМТ – багатосторонній дозвіл, що видається перевізнику, і дозволяє йому вільно працювати та їздити серед 44 країн-учасниць Європейської Конференції Міністрів Транспорту (Conférence Européenne des Ministres des Transports) .

Дозвіл дійсний протягом року і дозволяє здійснювати необмежену кількість вантажоперевезень між країнами-учасницями ЄКМТ та транзитом через територію однієї або декількох країн – учасниць ЄКМТ. Вартість отримання дозволів ЄКМТ – від 6000 грн. Отримання дозволів ЄКМТ проходить у декілька етапів. Конкурсна комісія приймає в паперовому вигляді листи-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ від автомобільних перевізників у період з 01 вересня до 15 вересня поточного року. Є питання? Зателефонуйте!

Відправте нам документи. 

* Залиште свої контакти, ми передзвонимо!

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

  1. виписка з ЄДРПОУ.
  2. паспорт та ІПН директора компанії або ФОП.
  3. свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів (техпаспорти).
  4. ліцензія на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень.
  5. відомості про вартість транспортного засобу (звіт про фінансові результати або декларацію платника єдиного податку на 01 липня поточного року).
  6. відомості про менеджера (організатора) з міжнародних перевезень.
  7. ЄКМТ-сертифікат виробника транспортного засобу та ЄКМТ-сертифікат придатності до експлуатації (тільки «ЄВРО-5» та вище).