Ліцензія на міжнародні перевезення бусом (8+1 місце)

Ліцензія на внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення (до 9 осіб)

Для юридичних та фізичних осіб. Консультація з оформлення транспортної ліцензії на право провадження господарської діяльності з внутрішніх та міжнародних перевезень легковими автомобілями на замовлення (до 8 осіб) у Державній службі України з безпеки на транспорті. Укртрансбезпека – ліцензійний орган, що видає ліцензії на перевезення легковими автомобілями на замовлення (буси до 8 пасажирів + місце водія). Відповідно до чинного законодавства України, для здійснення з внутрішніх та міжнародних перевезень легковими автомобілями на замовлення 8+1 необхідно отримати ліцензію в Укртрансбезпеці. Консультація з оформлення ліцензії. Оплата послуги після отримання ліцензії.

 • Строк отримання ліцензії  від 2 до 5 днів
 • Термін дії ліцензії – безстроковий
 • Вартість послуги – від 2500 грн.
 • Державний збір – 3028 грн. (оплата після отримання ліцензії)
 • Отримання Витягу (у паперовому вигляді) – безкоштовно
 • Договір з АТП (додатково при необхідності) – 1500 грн.

Є питання? Зателефонуйте!

Відправте нам документи – отримайте консультацію – отримайте ліцензію – сплатіть послугу!

* Залиште свої контакти, ми передзвонимо!

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Для ФОП (копії):

 1. Виписка або Витяг з єдиного державного реєстру.
 2. Техпаспорт на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу)
 3. Тимчасовий реєстраційний талон, якщо автомобіль орендований, в лізингу чи по дорученню (тимчасовий техпаспорт)

Для юридичних осіб (копії):

 1. Виписка або Витяг з єдиного державного реєстру.
 2. Техпаспорт на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу)
 3. Тимчасовий реєстраційний талон, якщо автомобіль орендований, в лізингу чи по дорученню (тимчасовий техпаспорт)
 4. Договір з АТП
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

НАДІШЛІТЬ ДОКУМЕНТИ

 • Відправте документи будь-яким зручним для вас способом на електронну пошту, viber або telegram

ГОТУЄМО ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

 • Ми готуємо пакет документів та подаємо його у ліцензійний орган (УКРТРАНСБЕПЕКУ)

ВАМ ВИДАЮТЬ ЛІЦЕНЗІЮ

 • Повідомляємо вас коли ви отримуєте ліцензію з посиланням на державний портал ліцензійного органу. Потім документ направляємо поштою.

Ліцензія на внутрішні та міжнародні перевезення легковими автомобілями на замовлення, тобто ліцензія на перевезення бусами та легковими авто, які мають не більше 8 місць для сидіння пасажирів та 1 для водія (8+1).
Ліцензія на міжнародні перевезення бусами (легковими автомобілями на замовлення) здійснюється тільки бусами повна маса яких становить 3500 тонн та за наявності 3-річного ліцензійного досвіду роботи з внутрішніх перевезень легковими автомобілями на замовлення (підтверджується наявністю відповідної ліцензії на внутрішні перевезення легковими автомобілями).

Також, в нас ви можете купити фірму компанію з ліцензією на перевезення на внутрішні та міжнародні перевезення легковими автомобілями на замовлення, бусами 8+1, на яку офіційно оформлено ліцензію в Укртрансбезпеці та на яку буде отримано необхідний 3-річний досвід роботи з внутрішніх перевезень. Це дасть вам змогу, безперешкодно та без зайвих зусиль розпочати власний бізнес. Всі наші компанії відкриті у відповідності до чинного законодавства України та мають прозору історію. За інформацією звертайтеся за телефоном +380960010436. Ліцензія на міжнародні перевезення бусом видається на загальних підставах або ж у нас простіше купити транспортну фірму вже з діючою ліцензією на бус за кордон.

За здійснення господарської діяльності без оформленої ліцензії передбачено штраф у розмірі від 17 до 34 тис. грн. Також, на даний час для міжнародного сполучення, отримання ліцензії можливо лише на транспортні засоби повна маса яких, відповідно до свідоцтво про реєстрацію має 3500 тонн і більше. Дана норма застосована як для вантажних так і загальних легкових пасажирських автомобілів (8+1). Тобто, якщо у вас бус має 8+1 місце але повна маса якого менша за 3500 тонн то у даному випадку зареєструвати бус у системі ШЛЯХ ви не зможете і, відповідно, на ньому виїхати за кордон ви не зможете. Для внутрішніх перевезень реєструвати бус у системі ШЛЯХ не потрібно а тому, норма у 3500 тонн не є обов’язковою. Використання легкового автомобілю одночасно декількома ліцензіатами заборонено.

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», результатом надання адміністративної послуги – з отримання фізичною чи юридичною особою (автомобільним перевізником) право на провадження господарської діяльності з перевезень легковими автомобілями на замовлення, є прийняття органом ліцензування (Укртрансбезпекою) рішення про видачу ліцензії. Прийняте рішення офіційно публікується на державному порталі, сайті Укртрансбезпеки та робиться відповідний запис у ЄКІС ШЛЯХ. З дня офіційної публікації, відповідного електронного запису в ШЛЯХ та оплати адміністративного збору – перевізник може починати здійснювати свою ліцензійну господарську діяльність з перевезень.

Міжнародна ліцензія на перевезення, ліцензія на міжнародні перевезення бусом, лицензия на перевозку пассажиров легковым автомобилем, лицензия на перевозку пассажиров до 8 человек